Betónové ploty

Betónové ploty Stone BRiCK

Betónové ploty Stone Brick sú vyrábané technológiou liatia. To zabezpečuje svetlo šedý povrch panelu s minimálnymi povrchovými nerovnosťami a defektami. Tam kde takýto povrch iný prezentujú ako exkluzívny či de lux u nás je štandard a tomu zodpovedá aj cena.

Platne a stĺpy sú zhotovené z pevnostného betónu triedy C45/55, ktorý obsahuje cement triedy 42,5 plastifikátory a železnú výstuž o priemere 6 a 8 mm.

Všetky tieto materiály zabezpečujú výrobkom vysokú kvalitu povrchu a dlhú životnosť. Výhodou našich plotov je nízka nasiakavosť, vysoká pevnosť, kvalitný povrch a možnosť ďalšej povrchovej úpravy nástrekom podľa vlastných predstáv zákazníka, ako aj rýchla montáž. Stĺpy s hladkou povrchovou štruktúrou vyrábame v dĺžke 275cm čo zodpovedá základnej výške plota 200cm. (t.j. 4 platne)

Dopravu riešime so zákazníkmi individuálne na základe ich požiadaviek.

Cena pre všetky typy betónových dosiek: 13,00 €/ks bez DPH (s DPH 15,60 €/ks)

Cena pre stĺpik hladký: 14,00 €/kus bez DPH (s DPH 16,80 €/kus)

Technické parametre betónových plotov

Platňa

Rozmer: 200 x 49,5 x 4 cm
Balenie (paleta): 20 ks
Hmotnosť: 82 kg/platňa

Reklamačný poriadok

Stĺp

Výška: 275cm
Balenie (paleta): 18 ks
Hmotnosť : 80 kg / stĺp

Vyhlásenie o parametroch betónový stĺpik.pdf

Prečo si vybrať betónový plot

Betón je jeden z najrozšírenejších stavebných materiálov, ktorý má vo výstavbe svoje nezastupiteľné miesto. Vďaka svojím vlastnostiam ako vysoká pevnosť a dobrá tvarovateľnosť, patrí medzi najpoužívanejšie materiály so širokým uplatnením nie len na hrubé stavby ale aj na dekorácie čo oplotenia.

Betón ako materiál trvalo udržateľnej výstavby nevyžaduje údržbu a vytvára dokonalý vzhľad rôznych prvkov architektúry. Môžu to byť napríklad špeciálne betónové imitácie tehly, kameňa či dreva, ktoré majú prirodzený a autentický vzhľad.

Betónové výrobky Stone BriCK® sú vítanou alternatívou drahých dovozových materiálov podobného určenia, avšak za oveľa nižšiu cenu. Tieto výrobky vznikajú podľa špeciálnej receptúry z vibroliateho betónu, doplneného prísadami na zušľachtenie zmesi. Farbia sa celoprierezovo, čím sa zabezpečí ich farebná stálosť. Všetky kusy sa vyrábajú ručne ako originálne
produkty.